Najlepsza hurtownia płyt meblowych na Mazowszu

plytwior
Slide 1 Slide 2 Slide 3

Kontakt

tel.: 604 152 591
tel.: 509 825 563
tel.: 22 757 45 41
pon - piątek : 8-17
sobota - chwilowo nieczynne
@: plytwior@plytwior.com.pl

Szybki dojazd

aranzator.jpg
 

Płyty fornirowane powstają w wyniku połączenia płyty wiórowej, MDF, HDF lub sklejki za pomocą kleju z cienkim fornirem (cienkim paskiem drewna, zwanym okleiną naturalną). Płyta oklejana jest dwustronnie okleiną naturalną z różnych gatunków drewna.

Dużą zaletą takich płyt jest naturalny wzór drewna, co daje wysokie walory estetyczne. Płyty fornirowane są wykorzystywane w meblarstwie, do wyrobu frontów, blatów, drzwi i paneli boazeryjnych. Doskonale sprawdzają się w aranżacjach wnętrz, jako ścianki działowe, panele dekoracyjne, a także jako podstopnie w stolarce schodowej.

 

Grubości /mm/: 12, 18, 19

Wymiary /mm/: 1220x2750, 2070x2800

 

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą gamę kolorystyczną forniru krajowego, egzotycznego i modyfikowanego.

Brzoza

 

Buk

 

Jesion biały

 

Jesion ciemny

 

Mahoń

 

 

Orzech Amerykański

 

Sosna

  

Teak

 

Wenge


Cherry amerykańska

 

sitemap | Design by Płytwiór | ©Płytwiór 2020

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker