Najlepsza hurtownia płyt meblowych na Mazowszu

plytwior
Slide 1 Slide 2 Slide 3

Kontakt

tel.: 604 152 591
tel.: 509 825 563
tel.: 22 757 45 41
pon - piątek : 8-17
sobota - chwilowo nieczynne
@: plytwior@plytwior.com.pl

Szybki dojazd

aranzator.jpg
 

Płyty MDF są produktami drewnopochodnymi powstałymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury.
Są materiałem o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju.
Jednolity skład i jednolita gęstość płyt MDF czyni je idealnymi do obróbki maszynowej w celu uzyskania najbardziej wymyślnych kształtów i profili.

 

Grubości /mm/: 6, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 22, 25, 28, 30, 38

Wymiary /mm/: 2070 x 2800

 

Płyty MDF posiadają gładką powierzchnię co umożliwia zastosowanie szerokiej gamy lakierów oraz okładzin.
Stanowi idealny substytut dla naturalnego drewna, przy czym nie zawiera ona żadnych strukturalnych niedoskonałości zwykle spotykanych w drewnie, takich jak sęki, pęknięcia.

 

Płyty MDF jedno i dwustronnie białe

Grubości /mm/: 16, 18, 19

 

Zastosowanie:

MDF - Medium Density Fibreboard - jest to średnio gęsta płyta z włókien drzewnych. Jest podstawowym materiałem do produkcji mebli oraz artykułów wykańczania wnętrz takich jak listwy ozdobne, panele ścienne, kasetony a także do produkcji artykułów stolarki budowlanej np. drzwi. Ze względu na walory powierzchni nadają się do uszlachetniania poprzez pokrywanie cienkimi filmami melaminowymi, lakierowanie oraz oklejanie sztuczną i naturalną okleiną.

Płyta MDF przeznaczona jest do produkcji mebli, elementów wykończenia wnętrz.

 

HDF - Hight Density Fibreboard - jest to płyta z włókien drzewnych, charakteryzująca się dużą twardością i podwyższoną gęstością. Płyty HDF są przeznaczone do produkcji paneli podłogowych. Są także materiałem nośnym do powlekania laminatami HPL i CPL, papierami żywiczymi i okleinami naturalnymi. Produkty wykonane na bazie płyty HDF standard są przeznaczone do użytkowania w pomieszczeniach suchych.

  • meblarstwo - tylne ścianki mebli, dolne szuflad, meble tapicerowane;
  • budownictwa - wykładziny ścienne, stolarka budowlana, płyciny drzwiowe;
  • elementy aranżacji wnętrz;

 

Świadectwa i certyfikaty

- Atest Higieniczny Nr 151/779/165/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1

 

sitemap | Design by Płytwiór | ©Płytwiór 2020

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker