Najlepsza hurtownia płyt meblowych na Mazowszu

plytwior
Slide 1 Slide 2 Slide 3

Kontakt

tel.: 604 152 591
tel.: 509 825 563
tel.: 22 757 45 41
pon - piątek : 8-17
sobota - chwilowo nieczynne
@: plytwior@plytwior.com.pl

Szybki dojazd

aranzator.jpg
 

Firma PłytWiór oferuje narzędzia CMT Orange Tools do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Są to między innymi: wiertła, uchwyty i akcesoria CNC, frezy trzpieniowe, frezy spiralne, głowice, noże wymienne, piły tarczowe, narzędzia diamentowe, a także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna.

Tapeta_CMT.jpg

Dostarczamy również narzędzia o nietypowych wymiarach oraz zastosowaniach, na specjalne zamówienie klienta. Zapewniamy także ostrzenie i regenerację narzędzi.

Produkty z logo logo_cmt.jpg należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi w Europie. Współpracujemy z grupą najlepszych i posiadających duże doświadczenie producentów europejskich, głównie włoskich. Są to firmy których wyroby charakteryzują się wysoką innowacyjnością pod względem konstrukcji oraz zastosowanych materiałów.

Tworząc tak szeroką gamę narzędzi dla Państwa, pragnęliśmy zaspokoić potrzeby użytkowników narzędzi na produkty łączące w sobie jakość i cenę oraz produkty o najwyższej żywotności i wydajności, które znajdują zastosowanie na największych liniach produkcyjnych w Polsce i Europie.

 

sitemap | Design by Płytwiór | ©Płytwiór 2020

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker