Najlepsza hurtownia płyt meblowych na Mazowszu

plytwior
Slide 1 Slide 2 Slide 3

Kontakt

tel.: 604 152 591
tel.: 509 825 563
tel.: 22 757 45 41
pon - piątek : 8-17
sobota - chwilowo nieczynne
@: plytwior@plytwior.com.pl

Szybki dojazd

aranzator.jpg
 

Woski   Pisaki   Retusze

Polecamy środki naprawcze do płyt laminowanych, wszystkich powierzchni drewnianych i wykonanych z tworzyw sztucznych. Zalecane do wszelkiego rodzaju obić, zarysowań, pęknięć i obdrapań. Oferujemy szeroką gamę środków wypełniających, retuszujących, preparatów w aerozolu oraz narzędzi i środków pomocniczych, przeznaczona dla stolarzy, montażystów mebli i restauratorów antyków.

zes1.jpeg

Firma PłytWiór jest dystrybutorem produktów retuszerskich marki CleHo. Polski przedstawiciel OTTIMO SYSTEMS specjalizuje się w dziedzinie środków do retuszu i napraw uszkodzonych powierzchni z drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych, metalu, kamienia i skóry.

 

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi produktami.

 

sitemap | Design by Płytwiór | ©Płytwiór 2020

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker