Najlepsza hurtownia płyt meblowych na Mazowszu

plytwior
Slide 1 Slide 2 Slide 3

Kontakt

tel.: 604 152 591
tel.: 509 825 563
tel.: 22 757 45 41
pon - piątek : 8-17
sobota - chwilowo nieczynne
@: plytwior@plytwior.com.pl

Szybki dojazd

aranzator.jpg
 

Sklejka szkutnicza powstaje w wyniku krzyżowego łączenia ze sobą fornirów (cienkich płatów drewna powstałych ze skrawania płaskiego, obwodowego lub mimośrodkowego).

W zależności od zastosowanego kleju stosuje się je w skrajnie różnych warunkach. Stąd też przy użyciu kleju na bazie żywicy melaminowej stosuje się ją w warunkach bardzo wilgotnych; jachty, łodzie.

Sklejki szkutnicze mają takie same parametry fizyczne i właściwości jak pozostałe, tradycyjne sklejki, ale charakteryzują się dużo wyższą jakością wykonania. Dla zwiększenia komfortu użytkowania, sklejki okleja się dodatkowo specjalną okleiną.

Wykorzystywane są do tego różne rodzaje oklein: mahoniowe, dębowe, teakowe, bukowe, jesionowe.

   250px-Swietenia_macrophylla_wood1.jpg  

          Mahoń                          Dąb                          Teak

 

Grubości /mm/: 3, 4, 6, 9, 12, 15, 18

Wymiary /mm/: 1220 x 2440

 

sitemap | Design by Płytwiór | ©Płytwiór 2020

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker