Najlepsza hurtownia płyt meblowych na Mazowszu

plytwior
Slide 1 Slide 2 Slide 3

Kontakt

tel.: 604 152 591
tel.: 509 825 563
tel.: 22 757 45 41
pon - piątek : 8-17
sobota - chwilowo nieczynne
@: plytwior@plytwior.com.pl

Szybki dojazd

aranzator.jpg
 

HDF - Hight Density Fibreboard - jest to płyta z włókien drzewnych, charakteryzująca się dużą twardością i podwyższoną gęstością.

 plyta-hdf-lakier-bialy-2600x1000x3mm-2782921.jpgpyty_m_321.jpg

Grubości /mm/: 3

Wymiary /mm/: 2070 x 2800


Płyta HDF jest produktem drewnopochodnym podobnie jak płyta MDF, z tą różnicą, iż jest to płyta o grubości nieprzekraczającej 6mm i gęstości powyżej 800kg/m3. Płyta HDF spełnia wysokie wymagania jakościowe związane z parametrami fizykomechanicznymi i chemicznymi wyrobu. Sucha metoda produkcji płyty HDF pozwala na zapewnienie idealnej powierzchni pod lakierowanie. Jej zamknięta powierzchnia umożliwia znaczne ograniczenie zużycia farb i lakierów. Płytę HDF z powodzeniem można okleinować foliami dekoracyjnymi oraz okleinami naturalnymi.  

Płyta HDF jest produktem, który ma szerokie zastosowanie przede wszystkim w branży meblarskiej. Wykorzystywana jest jako materiał dla tylnych ścianek mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz elementów szuflad, a także do produkcji płyty komórkowej, jako warstwa zewnętrzna przeznaczona do okleinowania lub lakierowania. Produkt ten znajduje szerokie zastosowanie wśród wiodących producentów drzwi, stosowany jako zewnętrzne płyciny drzwiowe do dalszego uszlachetniania. Płyta HDF wykorzystywana jest również w przemyśle opakowaniowym.

 

sitemap | Design by Płytwiór | ©Płytwiór 2020

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker